Jak wyglądać modnie w spodniach XXL ?

Dla wielu kobiet spodnie to podstawa garderoby. Obecnie sklepy oferują nam najróżniejsze kroje, marchewy, chinosy, rurki, czy takie o luźnym kroju. Panuje szaleństwo wzorów, kolorów i materiałów.

O czym powinna pamiętać kobieta w rozmiarze XXL szukając idealnych spodni ? Wąskie spodnie z nogawkami kończącymi się przed kostką czy spodnie o luźnym kroju być może są obecnie absolutnym hitem sezonu, ale nie nadają się dla kobiet puszystych, ponieważ będą w nich wyglądać po prostu źle. Należy sięgać po spodnie, które kończą się tuż za kostką. Rozmiar XXL najlepiej wygląda w modelach o prostej nogawce, delikatnie zwężanej ku dołowi.

Istotne jest, aby dobrze leżały w pasie, a przy tym nie były zbyt obcisłe w udach. Nie należy się zatem zrażać, jeśli przymierzamy którąś parę z kolei i nie wyglądamy dobrze. Należy rezygnować z jasnych kolorów, które mogłyby dodać kilogramów, a wybierać te w ciemnych odcieniach.

Dzięki temu uda będą wyglądać szczuplej. Jeśli chcemy zakupić wzorzyste spodnie, musisz wiedzieć, że tylko i wyłącznie pionowe prążki wchodzą w grę.