Kompleks wyższości

www.kukania.com.pl

Kobiety o wzroście powyżej 174 centymetrów zaliczane są do wysokich. Choć dla tych z nas, których los nie obdarzył zbyt wysokim wzrostem, jest to z pewnością marzenie, dla niejednej wysokiej kobiety wzrost może być powodem kompleksów.

Wysoka kobieta częściej zwraca na siebie uwagę przechodniów, ale są to spojrzenia zazdrości lub podziwu. Tymczasem wiele kobiet takie wyróżnianie się odbiera negatywnie.

Starają się one za wszelką cenę schować pod ubraniem, czy, co gorsza, niezgrabnie się garbią. Często zdarza się, że wysokie dziewczyny skrywają atuty swej sylwetki pod obszernymi, luźnymi ubraniami, aby w ten sposób wtopić się w tłum.

Nie tędy jednak droga. Wysoki wzrost to atut i tak należy do tego podchodzić.

Jeśli jesteś posiadaczką większej ilości centymetrów możesz bez obaw tworzyć swe stylizacje, ponieważ żaden strój nie pomniejszy cię optycznie tak, abyś wyglądała niekorzystnie. Nie obawiaj się również zakładać szpilek.

To prawda, że płaskim obcasem nie dodasz sobie już wzrostu, ale jednocześnie nie zaprezentujesz również atrakcyjnie swych pięknych, długich nóg.