Toaletka – stylowy i kobiecy mebel

biurka drewniane

Niejedna kobieta, jeszcze będąc małą dziewczynką, marzyła o własnej toaletce. Być może, wizja wyglądu tego mebla zmieniła się nieco wraz z wiekiem, jednak samo marzenie niewątpliwie pozostało.

Można je z powodzeniem spełnić, a jednocześnie dodać w ten sposób elegancji pomieszczeniu, w którym znajdzie się ten mebel. Najbardziej właściwym miejscem dla toaletki jest sypialnia.

Ten, najbardziej kobiecy ze wszystkich mebli, może skutecznie uczynić wnętrze dostojnym, a także romantycznym. Oczywiście pod warunkiem, że nie przesadzimy z jego designem.

Wiele jest przecież toaletek, co tu dużo mówić – po prostu kiczowatych, ze zbyt dużą dawką intensywnego różu, jakby żywcem wyjętych z domku barbie. Taki styl z pewnością nie należy do zbyt gustownych.

Decydując się na toaletkę, trzeba zrobić to z wyczuciem i taki też ma być sam mebel. Do najlepszych propozycji zdecydowanie należą rozwiązania w tylu vintage, bądź zawierające typowo prowansalskie motywy.

Sprawiają one wrażenie dobrze utrzymanych mebli z poprzedniej epoki, i taki też efekt chcemy osiągnąć. Jeżeli już koniecznie musimy posiadać w naszej toaletce kolor różowy, to wskazany będzie kompromis – różowy kolor, za to w nieco smolistym, pastelowym odcieniu, czyli tak zwany brudny róż.