Wyglądaj szczupło w kurtce XXL!

Wraz z nadejściem jesieni i zimy wiele kobiet puszystych przeżywa koszmar chodząc po sklepach. Niestety, ale niezwykle trudno jest znaleźć idealną kurtkę, w której będzie się wyglądać modnie i atrakcyjnie. Odpowiednio dopasowana kurtka może zdziałać cuda. Będziesz się w niej czuć nie tylko ciepło, ale również kobieco i ładnie. Pamiętając o kilku wskazówkach, możesz być pewna, że będziesz wyglądać szczupło i modnie w kurtce o rozmiarze XXL. Po pierwsze, należy pamiętać, że kurtka nie może być ani za mała, ani za duża.

Nie ma nic gorszego niż widok kobiety w wielkiej kurtce lub za ciasnej, którą co chwila trzeba poprawiać, bo się ściąga. Długość kurtki również powinna być odpowiednia. Najlepiej jeśli będzie się kończyć za biodrami, przykrywając pośladki. Trzeba pamiętać, że obfite biodra, uda czy wystający brzuch nie będą wyglądać dobrze w kurtkach puchowych. Podobnie w przypadku kurtek pikowanych oraz tych o luźnym kroju. Odpadają także kaptury i otulające szyję kołnierze.

Zatem jaka powinna być? Najlepszym rozwiązaniem będzie kurtka sportowa damska o prostym kroju, z jednorzędowym zapięciem, w stonowanym, ciemnym kolorze.