Po drugiej stronie lustra

duży wybór tapet firmowych cole&son poznań najlepszy salon z tapetami w poznaniu

Kolejnym pomysłem, jak optycznie powiększyć małe mieszkanie i sprawić, by pozornie niewielkie i duszne przestrzenie stały się przyjaznym do życia miejscem, są duże lustra powieszone na ścianach salonu, czy przedpokoju. Eksperci twierdzą, że dzięki odpowiednio dużym lustrom na ścianach stanie się możliwe powiększenie przestrzeni nawet o 100 procent! Te zawieszone pionowe wydłużają mieszkanie, a poziome poszerzają wnętrze.

Można też pobawić się w wybór efektownych luster do przedpokoju, wybierając między różnorodnymi ramami, barwami, czy wzorami, jednak jeśli chodzi o przestrzeń salonu warto zainwestować w klasyczne wzory. Dodatkowo lustra powieszone w odpowiednim miejscu potrafią stworzyć niepowtarzalnym klimat i odbijając światło napełnić nasze wnętrze ciepłymi promieniami i stworzyć niesamowite świetlne zjawiska.

W tym obszarze ostatnio prym wiodą lustra sferyczne, które nie są wprawdzie użyteczne, gdy przychodzi do przeglądania się w nich, jednak działają na zasadzie soczewki i zapewniają wnętrzu zupełnie nowe balety barw i świateł.